فروش زمین بافت مسکونی خیابان شالیزار سیسنگان

مازندران، سیسنگان
کد 1828 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-8814-property 500 متر مربع

فروش زمین بافت مسکونی خیابان شالیزار سیسنگان

کد  1828

 

املاک آباد گران شمال:

 

با ما تماس بگیرید.

09123436040

0911-3950747

 

منطقه سیسنگان

حتما وقتی به شمال سفر کردید نام منطقه سی سنگان در مازندران را برای چندمین بار شنیده اید یا توقف کوتاهی در کنار پارک جنگلی داشته اید .

منطقه سیسنگان با چندین روستا که دارای مراکز گردشگری و بوم گردی عبارتند از دریاچه توریستی آویدر، پارک ملی ، دریاچه ارواح و سواحل ماسه ای را می‌توان نام برد.
در نواحی مختلف سی سنگان با توجه موقعیت اکولوژیکی و طبیعی آن، همچنین ارتباط تنگاتنگ بین جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد.

وجود زمین های مستعد و سالم در سی سنگان،قرار داشتن بیشترین قطعات تفکیکی دارای کاربری مسکونی یا باغی ، همچنین داشتن سند تک برگ مشاعی و ششدانگ ،از طرفی ارتباط راحت و نزدیک بین بازار و مراکز رفاهی‌تفریحی با سواحل دریا ، باعث شده به یکی از نواحی توسعه یافتگی و گردشگری قرار گیرد .

جلگه سیسنگان در حد و فاصل کوتاه بین کوه و جنگل با دریای نیلگون مازندران و پوشش گیاهی متنوع با مهم ترین شاخص های طبیعت بینظیر زیبا برخوردار ميباشند.

نواحی زیبای سی سنگان در پای کوه و جنگل با اکوسیستم وصف نشدنی ،دسترسی به امکانات رفاهی و خدماتی ، دید دائمی مناظر طبیعی ،آب و هوای مطبوع تر، عدم آلودگی صوتی ، همه ی این عوامل موجب خرید و فروش زمین های شهرکی در این نواحی شده است .

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

مهم ترین سرفصل ها که در این مقاله باید بررسی شود .

فروش زمین بافت مسکونی، خیابان شالیزار توسکاتک سیسنگان.

خرید زمین شهرکی در توسکاتک .

زمین سنددار و کاربری مسکونی در خیابان گشاورز

قیمت زمین ارزان در خیابان شالیزار سیسنگان
هنگام خرید زمین ،چه نکاتی باید رعایت کنید .

قیمت زمین مسکونی در خیابان شالیزار توسکاتک سیسنگان .

 

در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین این سایت در ارتباط باشید.

 

 

فروش زمین بافت مسکونی، خیابان شالیزار توسکاتک سیسنگان.

در شمال منطقه سی سنگان، فروش ملک به تناسب موقعیت های محیطی آن، تفاوت و فرق اساسی دارند .

فروش زمین بافت مسکونی در خیابان شالیزار توسکاتک، به جهت قرار گرفتن در همجواری پارک جنگلی سی سنگان و همچنین سازه های آن بر حسب متد روز در چند قطعه پلاک با شرایط ویژه جهت خرید و فروش وجود دارد .

 

خرید زمین شهرکی در توسکاتک.

زمین های شهرکی در شمال روستای توسکاتک ، برای هر متقاضی با توجه به گستردگی و دارا بودن شهرکهای معروف با خیابان های برند، مورد توجه و از اهمیت ویژه ای خصوصا خریداران تهرانی میباشد .

خرید زمین شهرکی در توسکاتک ، به دلیل داشتن مناظر طبیعی و سند تک برگ با مجوز ساخت از طرفی چشم اندازی زیبا ی جنگل و دریا تا فواصل زیادی موجب شده در این جاده بیشترین معاملات را در خود جای دهد .

 

 

زمین سنددار و کاربری مسکونی در خیابان شالیزار توسکاتگ.

تمامی سازندگان و پیمانکاران در شمال بر این عقیده هستند که زمین های سالم و مستعد به عبارتی ملک شسته و رفته از هر جهتی مهم و حیاتی است .

کل قطعات تفکیکی در توسکاتک با سند تک برگ و کاربری آن بافت مسکونی بوده که در زمان ساخت ویلا هیچ مشگلی نخواهید داشت و در اجرای آن برای هر کدام‌ از طریق دهیاری و بنیاد مسکن شهرستان نوشهر، پروانه ساخت صادر خواهد شد . .

 

 

قیمت زمین مسکونی در خیابان شالیزار توسکاتک سیسنگان.

یکی از مسائلی که در امر خرید و فروش توجه کنیم اینست که زمین های داخل شهرک با ویوی چشمگیر و دلنواز از جهتی داشتن سند تک برک و دفترچه پروانه ساخت ، قیمت متفاوتی ارائه می گردد .

قیمت زمین در خیابان شالیزار توسکا تک سیسنگان در همین مدت کنونی، پیشرفت زیادی نسبت به سایر ملک های این نواحی از لحاظ ساخت و ساز همچنین اثر گذاری مناسبی بر روی قیمت ها داشته است .

 

شرایط مهم در خرید و فروش زمین.

برای خرید و فروش زمین در شمال سیسنگان باید استعلامات زیر را از بنیاد مسکن و دفتر فنی روستا پیگیری نمایید و متوجه خواهید که زمین با چه نوع کاربری در شهرک قرار دارد .
مساله بعدی در هنگام خرید و فروش زمین شهرکی در شمال سی سنگان باید نوع استاد و موقعیت مکانی و انشعابات آن را در نظر بگیرید تا با اطمینان کامل خرید مطمئنی داشته باشید .

املاک آباد گران شمال، هر گونه همکاری و مشاوره در امور خرید فروش زمین مسکونی و باغی یا الحاق به بافت شهرکی در ‌این ناحیه را داشته است .

 

فروش زمین ارزان در خیابان شالیزار توسکاتگ .

میتوانید با کمی جست و جو در سایت های املاک بدنبال زمین ارزان قیمت باشید .
فروش زمین ارزان در خیابان شالیزار ،داخل بافت به مقدار کافی جهت ساخت و ساز وجود دارد .

این نکته را برای خریداران ملک یادآوری کنم که زمین در شهرک های خارج از بافت و چسبیده به بافت ،جهت ساخت و ساز باید هزینه گزافی پرداخت نمایید .
لذا به خریداران و سازندگان و مهندسین عزیز ،پیشنهاد می‌شود ، برای خرید زمین در داخل شهرک حتما از دهیاری و بنیاد مسکن ،استعلامات جهت بافت بودن هر قطعه انجام گیرد .

 

 

 

مختصات فنی .

متراژ زمین – 500متر
-سند -تک برگ
نوع کاربری – مسکونی
مکان – مستقل
موقعیت -جنگلی
پلان – شمالی
مکان – نزدیک به جاده
سایر موارد – دو بر بودن زمین

شما خریدار محترم و گرامی پیشنهاد می‌شود با خرید یک قطعه زمین بافت مسکونی در شمال خیابان شالیزار توسکاتک سیسنگان و با توجه به افزایش پتانسیل سرمایه‌گذاری در منطقه ،از سودآوری چشمگیری برخوردار خواهید شد .

 

آدرس سایت :

Abadgaranshomal.ir

www.abadgaranshomal. com

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین در خیابان شالیزار توسکاتگ، زمین در توسکاتگ، فروش زمین در خیابان شالیزار توسکاتک،

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه