خرید زمین داخل شهرک پارادایز رویان دریابیشه

رویان، دریابیشه
کد 1620 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-6571-property 541 متر مربع

خرید زمین داخل شهرک پارادایز رویان دریابیشه

کد 1620

 

قیمت چیزی است که شما می پردازید، ارزش چیزی است که شما به دست می آورید.

املاک آباد گران شمال خاطره ای ماندگار و زیبا از خرید و فروش زمین در ذهن شما ثبت خواهد کرد. خرید یا فروش ملک از شما و تضمین سود از ما.
کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

ما به شما کمک می کنیم ملک رویایی خود را پیدا کنید.

هر زمانی به فکر سرمایه گذاری ملک در شمال ایران دارید توصيه می کنیم به مناطق نوشهر ،چلک ،سیسنگان تا رویان به جهات مختلف سودآوری و راحت تر به اهداف خود خواهید رسید .
با ما همراه شوید از مناطق زیبا با ویوی ابدی جنگل و دریا در شمال محدوده دریا بیشه رویان دیدن کنید و خرید مطمئن داشته باشید

بارها در اخبار و سایر رسانه های جمعی شنیده اید که نوسانات قیمت دلار و طلا در هر زمانی باعث ریسک و سرمایه کمتری را بوجود خواهد آورد .
تبلیغات های نامناسب بازار ارز ،سوداگران اقتصادی ،بوجود آمدن حباب قیمت ،ایجاد ناامنی اقتصادی و اجتماعی، تورم و درآمد بیشتر ،همه ی این عوامل در نوسانات سرمایه گذاري مسکوکات و ارز داشته است.
بهترین روش برای سرمایه گذاری ، خرید زمین در شمال است زیرا همانطوری که میدانید زمین به هیچ عنوان افت قیمت و ارزش آن پایین نخواهد آمد و حتی قیمت‌ها در هر مقطعی بالاتر خواهد رفت .

از طرفی زمین های شهرکی در ارتفاعات کوه و جنگل یا نزدیک به جاده و دریا با ویو عالی در شمال به دلیل واقع شدن در موقعیت های مختلف با سکوت و امنیت که دارید از اهمیت دو چندانی برخوردار میباشد.

خرید زمین در داخل شهرک های لوکس و برند محدوده منطقه دریا بیشه ، ونوش-رویان با ویو عالی ، سند و نگهبانی شبانه روزی که ویوی ابدی دریا و سواحل را مشاهده خواهید نمود.

همه شهرکهای اطراف و محدوده دریا بیشه رویان مهم و با ارزش هستند ،اما یکسری از این گونه شهرکها دارای امتیازات و امکانات ویژه ای داشته است .
خرید و فروش و قیمت زمین در منطقه برند دریا بیشه رویان برای هر فرد خریدار مهم و ارزشمند میباشد .

 

 

شهرک پارادایز :

این شهرک در ۳۵ کیلومتری نوشهر و در فاصله نزدیک به رویان واقع شده است.

پارادایز شهرک بسیار زیبا با سازه های لوکس مدرن و خیابانهای عریض سنگفرش همچنین فضای سبز مهندسی طراحی شده است .
این شهرک مدرن به مساحت 8 هکتار با قطعات تفکیکی بالاتر از ۵۰۰ متر در جنب شرقی دریابیشه واقع شده است .

شهرک پارادایز رویان در کنار سواحل نیلگون دریای مازندران و همجوار با رشته کوه البرز که از جلوه های منحصربه‌فرد و بی نظیری از ترکیب رنگ و الوان در طبعیت آن مشاهده خواهید نمود.

از دیگر امتیازات مهم آن داشتن ۵۰۰۰ هزار متر زمین ساحل شنی اختصاصی با امکاناتی نظير استخر ،سونا و جت اسکی با کافی شاپ را می‌توان نام برد .

نکته بارز و مهم ،تمامی قطعات بدون مشاعات و خالص فروخته می‌شود، از طرفی این شهرک برای سازندگان پایان کار ارائه می دهد .

 

 

 

خرید زمین داخل شهرک پارادایز در شمال رویان -،دریا بیشه :

همیشه در بحث خرید زمین و ویلا باید یادآوری کنیم که در ابتدای امر موقعیت مکانی ملک را شناسایی نمایید و توجه کافی و وافی به نواحی منطقه داشته باشید .
خرید و قیمت زمین های در داخل شهرک لوکس و مدرن پاردایز در محدوده دریا بیشه رویان دارای سند با کاربری مسکونی همچنین سایر نواحی مناطق آن جذاب و پررونق بوده است .
نزدیکی به جاده از طرفی سواحل شنی دریای نیلگون مازندران و دسترسی آسان به این نواحی و داشتن امکانات رفاهی و تفریحی در مناطق مختلف شمال رویان بر اهمیت خرید زمین چندین برابر نموده است .

 

 

 

چرا منطقه برند دریابیشه:

تمامی افرادی که به شمال ایران و استان مازندران مسافرت داشته اند قطعا از کنار منطقه دریابیشه رویان گذشتند و یا اقامتی کوتاه در شهرکهای اطراف آن داشتند .
دریابیشه شامل چندین شهرکهای بزرگ ده هکتاری با سازه های لوکس و پست مدرن در ابعاد مختلف قرار دارد .
این ناحیه خارج از بافت بومی بوده و کلیه ساکنین آن تهرانی نشین میباشند.
در واقع باید گفت مناطق دریابیشه یک شهر کوچک در فاصله 8 کیلومتری رویان به شمار می‌آید.
در حال حاضر اجرای پروژه‌های بزرگ ساحلی با زیر ساخت های گردشگری در این ناحیه انجام شده است .
نزدیکی به ساحل ،دسترسی آسفالته به پای کوه و جنگل، فاصله نزدیک با شهر رویان ،داشتن امکانات ویژه تفریحی در داخل هر شهرک و سایر عوامل باعث توسعه روز افزون این نواحی همچنین افزایش قیمت زمین در محدوده دریابشه را شاهد باشیم .

 

 

 

قیمت زمین داخل شهرک پارادایز در شمال رویان -دریابیشه :

 

فروش و قیمت زمین در شهرک پارادایز دریا بیشه رویان دارای ویو عالی همراه با دید دریا ، به تناسب نوع سند ،کاربری مسکونی و سازه های شهرک محاسبه و ارزش گذاری خواهد شد .
فروش و قیمت زمین های شهرکی در منطقه دریا بیشه رویان و نواحی آن به نسبت سایر مناطق دارای بیشترین مشتری و خریدار برخوردار بوده است.

 

 

 

قیمت زمین

در بهترین مکان و موقعیت عالی با نمای شمالی جنوبی، سنددار ، ویوی ابدی از دریا ،طبق موارد یاد شده در پایه متر ۳۵د میلیون میباشد .

 

 

 

مختصات خرید زمین داخل شهرک پارادایز در شمال رویان -دریابیشه :

 

-متراژ زمین : ۵۴۱ متر
-سند : تک برگ
-نوع کاربری : مسکونی
مکان : شهرکی
موقعیت : نزدیک جاده و دریا
پلان : شمالی

با خرید زمین در داخل شهرک پارادایز اطراف دریابیشه میتوانید در کمترین زمان سود اقتصادی زیادی داشته باشید .

در شمال رویان -محدوده دریا بیشه از دیدگاه خریداران و مهندسین عمران ،یکی از بهترین و بروز ترین شهرکهای کل نواحی رویان میباشد .
از طرفی سازه های آن هم بر طبق شیوه های نوین و متد روز اجرا می گردد.

 

خریدار محترم :

میتوانید از مشاوره رایگان با ما استفاده کنید تا بهترین فایل هاي ملکی قیمت مناسب در منطقه مختلف رویان به شما معرفی کنیم .

جلب رضایت مشتری ،مهم ترین هدف ماست .

املاک آباد گران شمال در رویان

با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲-۳۴۳۶۰۴۰
۰۹۱۱۳۹۵۰۷۴۷

کلیک کنید و ما همه چیز را انجام می دهیم.

Abadgaranshomal.ir

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین شهرکی پارادایز رویان ،زمین در شمال شهرک پارادایز دریا بیشه، فروش زمین در شهرک پارادایز رویان ،زمین شهرک در پارادایز دریا بیشه-رویان،

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه