فروش زمین شهرکی مدرن اطراف دریابیشه رویان

رویان، دریابیشه
کد 1621 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-6577-property 610 متر مربع

فروش زمین شهرکی مدرن اطراف دریابیشه رویان

کد 1621

می خواهید زمین نخورید، زمین بخرید.

ملک رویایی خود را از ما بخواهید.

املاک آباد گران شمال خاطره ای ماندگار و زیبا از خرید و فروش زمین در ذهن شما ثبت خواهد کرد.

کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

هر زمانی به فکر سرمایه گذاری ملک در شمال ایران دارید توصيه می کنیم به مناطق نوشهر ،چلک ،سیسنگان تا رویان به جهات مختلف سودآوری و راحت تر به اهداف خود خواهید رسید .
با ما همراه شوید از مناطق زیبا با ویوی ابدی جنگل و دریا در شمال اطراف دریا بیشه رویان دیدن کنید و خرید مطمئن داشته باشید

بارها در اخبار و سایر رسانه های جمعی شنیده اید که نوسانات قیمت دلار و طلا در هر زمانی باعث ریسک و سرمایه کمتری را بوجود خواهد آورد .
تبلیغات های نامناسب بازار ارز ،سوداگران اقتصادی ،بوجود آمدن حباب قیمت ،ایجاد ناامنی اقتصادی و اجتماعی، تورم و درآمد بیشتر ،همه ی این عوامل در نوسانات سرمایه گذاري مسکوکات و ارز داشته است.
بهترین روش برای سرمایه گذاری ، خرید زمین در شمال است زیرا همانطوری که میدانید زمین به هیچ عنوان افت قیمت و ارزش آن پایین نخواهد آمد و حتی قیمت‌ها در هر مقطعی بالاتر خواهد رفت .

از طرفی زمین های شهرکی در ارتفاعات کوه و جنگل یا نزدیک به جاده و دریا با ویو عالی در شمال به دلیل واقع شدن در موقعیت های مختلف با سکوت و امنیت که دارد ، از اهمیت دو چندانی برخوردار میباشد.

خرید زمین در داخل شهرک های لوکس و برند اطراف منطقه دریا بیشه -رویان با ویو عالی ، سند و نگهبانی شبانه روزی که ویوی ابدی دریا و سواحل را مشاهده خواهید نمود.

همه شهرکهای اطراف دریا بیشه رویان مهم و با ارزش هستند ،اما یکسری از این گونه شهرکها دارای امتیازات و امکانات ویژه ای داشته است .
خرید و فروش و قیمت زمین در شهرک های مدرن و لوکس دریا بیشه رویان برای هر فرد خریدار مهم و ارزشمند میباشد .

 

 

 

خرید زمین شهرکی مدرن در شمال اطراف دریابیشه-رویان:

همیشه در بحث خرید زمین و ویلا باید یادآوری کنیم که در ابتدای امر موقعیت مکانی ملک را شناسایی نمایید و توجه کافی و وافی به نواحی منطقه داشته باشید .
خرید و قیمت زمین های در داخل شهرک مدرن اطراف دریا بیشه ، دارای سند با کاربری مسکونی همچنین سایر نواحی مناطق آن جذاب و پررونق بوده است .
نزدیکی به جاده از طرفی سواحل شنی دریای نیلگون مازندران و دسترسی آسان به این نواحی و داشتن امکانات رفاهی و تفریحی در مناطق مختلف شمال رویان بر اهمیت خرید زمین چندین برابر نموده است .

 

 

 

فروش زمین شهرکی مدرن در شمال اطراف دریابیشه-رویان:

با توجه به ویژگی‌های ممتاز شهرک برند در این نواحی ،همچنین اجرای تمامی اصول فنی مهندسی شهرک سازی بر اساس متد روز ،دستیابی به امکانات رفاهی و تفریحی موجب شده فروش زمین در شهرک مدرن نسبت به سایر نواحی روند رشد روز افزون را داشته است .

 

 

چرا منطقه برند دریابیشه:

تمامی افرادی که به شمال ایران و استان مازندران مسافرت داشته اند قطعا از کنار منطقه دریابیشه رویان گذشتند و یا اقامتی کوتاه در شهرکهای اطراف آن داشتند .
دریابیشه شامل چندین شهرکهای بزرگ ده هکتاری با سازه های لوکس و پست مدرن در ابعاد مختلف قرار دارد .
این ناحیه خارج از بافت بومی بوده و کلیه ساکنین آن تهرانی نشین میباشند.
باید گفت مناطق اطراف دریابیشه در واقع یک شهر کوچک فاصله 8 کیلومتری رویان به شمار می‌آید.
در حال حاضر اجرای پروژه‌های بزرگ ساحلی با زیر ساخت های گردشگری در این ناحیه انجام شده است .
نزدیکی به ساحل ،دسترسی آسفالته به پای کوه و جنگل، فاصله نزدیک با شهر رویان ،داشتن امکانات ویژه تفریحی در داخل هر شهرک و سایر عوامل باعث توسعه روز افزون این نواحی همچنین افزایش قیمت زمین در محدوده دریابشه را شاهد باشیم .

 

 

 

قیمت زمین شهرکی مدرن در شمال اطراف دریابیشه-رویان:

 

فروش و قیمت زمین در شهرک مدرن و ممتاز اطراف و مناطق دریا بیشه ، دارای ویو عالی همراه با دید دریا ، به تناسب نوع سند ،کاربری مسکونی و سازه های شهرک محاسبه و ارزش گذاری خواهد شد .
فروش و قیمت زمین های شهرکی مدرن و لوکس در منطقه دریا بیشه رویان و نواحی آن به نسبت سایر مناطق دارای بیشترین مشتری و خریدار برخوردار بوده است.

 

 

قیمت زمین

در بهترین مکان و موقعیت عالی با نمای شمالی جنوبی، سنددار ، ویوی ابدی از دریا ،طبق موارد یاد شده در پایه متر ۴۰ میلیون میباشد .

 

 

 

 

مختصات خرید فروش زمین شهرکی مدرن در شمال اطراف دریابیشه-رویان:

 

-متراژ زمین : ۶۱۰ متر
-سند : تک برگ
-نوع کاربری : مسکونی
مکان : شهرکی
موقعیت : نزدیک جاده
پلان : شمالی

با خرید زمین در داخل شهرک مدرن اطراف دریابیشه میتوانید در کمترین زمان سود اقتصادی زیادی داشته باشید .

در شمال رویان -محدوده دریا بیشه از دیدگاه خریداران و مهندسین عمران ،یکی از بهترین و بروز ترین شهرکهای کل نواحی رویان میباشد .
از طرفی سازه های آن هم بر طبق شیوه های نوین و متد روز اجرا می گردد.

 

 

خریدار محترم :

میتوانید از مشاوره رایگان با ما استفاده کنید تا بهترین فایل هاي ملکی قیمت مناسب در منطقه مختلف رویان به شما معرفی کنیم .

جلب رضایت مشتری ،مهم ترین هدف ماست .

املاک آباد گران شمال در رویان

با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲-۳۴۳۶۰۴۰
۰۹۱۱۳۹۵۰۷۴۷

کلیک کنید و ما همه چیز را انجام می دهیم.

Abadgaranshomal.ir

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین شهرکی مدرن در شمال ،خرید زمین در شهرک مدرن رویان ،فروش زمین شهرکی لوکس دریابیشه ،زمین در شهرک مدرن شمال دریابیشه،

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه