فروش زمین، داخل شهرک برند، منطقه ونوش رویان

مازندران، رویان
کد 1745 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-7814-property 1000 متر مربع

فروش زمین، داخل شهرک برند، منطقه ونوش رویان

کد 1745

 

 

قیمت چیزی است که شما می پردازید، ارزش چیزی است که به دست می آورید.

مناطق رویان با بیش از 25 روستا ،دارای مراکز گردشگری و بوم گردی شامل آبشار آب پری، پارک جنگلی شهرداری ،بخش کوهستانی کجور و بلده، بازار روسی و سواحل شنی ماسه ای را می‌توان نام برد.
در نواحی مختلف رویان با توجه موقعیت اکولوژیکی آن، همچنین نزدیکی جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد.

وجود مردمان مهربان، متدین ،با پشتکار قوی در امور اقتصادی، همکاری و تعاون بین اهالی با دهیاری و شورای روستا ها مورد توجه خاص آحاد مردم بوده است.

زمین های مرغوب ،قرار داشتن بیشترین قطعات در داخل بافت با کاربری مسکونی و باغی همچنین نزدیکی به بازار و مراکز رفاهی‌تفریحی و سواحل شنی آن باعث شده منطقه رویان به یکی از نواحی توسعه پذیری و گردشگری قرار گیرد .

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

منطقه ونوش :

این نواحی شامل چند روستا در اطراف ونوش از سمت جاده اصلی تا پای کوه ادامه دارد .

منطقه‌ ونوش به دلیل موقعیت جغرافیایی و اکولوژیکی آن با دید ابدی و همزمان جنگل و دریا، زمین های داخل بافت مسکونی ،نزدیکی به مراکز گردشگری و خدماتی مانند پارک جنگلی رویان، آبشار آب پری، بازار روسی، سواحل زیبای شنی و همه ی عوامل زیر موجب زیر ساخت توسعه پایدار در مناطق ونوش -رویان شده است .

خرید و فروش زمین در داخل شهرک برند ،بافت مسکونی و پروانه ساخت در شمال ونوش رویان از رونق بیشتری برخوردار بوده است.

نزدیکی به سواحل دریا ،دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی، دوری از بافت روستایی ،باعث شده زمین های شهرکی متقاضیان زیادی داشته باشد.

خرید زمین سنددار شهرکی برند با جواز ، فروش زمین با کاربری مسکونی در رویان ،زمین سنددار داخل شهرک برند منطقه ونوش ،،شهرکی با جواز مسکونی در رویان ،فروش زمین داخل شهرک برند با پروانه ساخت در منطقه ونوش ،فروش زمین شهرکی داخل بافت مسکونی در رویان، فروش زمین داخل شهرک ممتاز و مهم نزدیک جنگل در منطقه ونوش ،خرید زمین با سند داخل شهرک برند و پروانه ساخت نزدیک رویان ونوش ، قیمت زمین سنددار شهرکی برند با جواز در منطقه ونوش رویان،فروش زمین سنددار داخل شهرکی برند با پروانه ساخت ،خرید وفروش زمین شهرکی برند با سند و بافت مسکونی ، از مهم ترین خواسته های خریداران اینگونه ملک میباشد.

 

 

 

راهی سریع و مطمئن برای زمین دار شدن :

در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین این سایت در ارتباط باشید.

املاک آباد گران شمال با تجربه ۱۵ ساله اش ،کاربردی ترین خدمات را در حوزه مناطق شمالی ایران عزیز در نوشهر، چلک، سیسنگان و رویان برای مشتریان گرامی ارائه می دهد.

ثبت آگهی املاک، سرعت بخشیدن به معامله خریداران و فروشندگان ملک، بخشی از خدمات املاک آباد گران شمال میباشد.

 

کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کلیک کنید، ما همه چیز را انجام می دهیم.

Abadgaranshomal.ir

0912-3436040

0911-3950747

 

با ما همراه شوید از مناطق زیبا با منظره ابدی جنگل و دریا در شمال منطقه ونوش رویان دیدن کنید و خرید مطمئنی داشته باشید.

 

 

 

خرید زمین داخل شهرک برند ،منطقه ونوش رویان :

امروزه ما شاهد خرید و فروش زمین با سند تک برگ در شهرکهای بزرگ و برند که داخل بافت مسکونی یا باغی در مکان های منطقه ونوش هستیم .

اصولا تمام زمین های داخل شهرک برند با رعایت اصول فنی مهندسی تفکیک و پی ریزی شده است که در آینده مشگلی از لحاظ خیابان بندی و نصب انشعابات با مشاعات تفریحی در داخل آن بوجود نمی آید .

زیرا زمین های سنددار با جواز و پروانه ساخت داخل شهرک های برند در ونوش نزد خریداران و سازندگان ملک از ارزش و پر اهمیت تلقی می‌شود.

فروش زمین با سند تک برگ در داخل شهرک برند و ممتاز ،دارای بافت مسکونی با پروانه ساخت ، در ونوش بر حسب موارد ذیل ،محاسبه و ارزش گذاری خواهد شد .

این نکته را برای خریداران ملک یادآوری کنم که زمین در شهرک های خارج از بافت و چسبیده به بافت ،جهت ساخت و ساز باید هزینه گزافی پرداخت نمایید .

لذا به خریداران و سازندگان و مهندسین عزیز ،پیشنهاد می‌شود ، برای خرید زمین در داخل شهرک حتما از دهیاری و بنیاد مسکن ،استعلامات جهت بافت بودن هر قطعه انجام گیرد .

 

 

 

 

مختصات فنی فروش زمین، داخل شهرک برند ،منطقه ونوش رویان:

-متراژ زمین : 1000 متر
-سند : تک برگ
-نوع کاربری : مسکونی
مکان : داخل شهرک
موقعیت : نزدیک به جنگل
پلان : شمالی

 

 

 

 

توضیحات شهرک :

در این شهرک بیش از 40 پلاک زمین بیش از 1000 متری با ویلا های نوساز ، دارای انشعابات برق ،آب و کاز همراه با دید دائمی کوه و جنگل را مشاهده می کنید.

آنچه این شهرک در منطقه ونوش ممتاز و برند نموده است، با خیابان‌های پهن و سنگفرش و مهم تر از همه برخورداری از محوطه سازی با کاشت انواع درختان زینتی و کمیاب با ویوی ابدی کوه و جنگل را مشاهده خواهید نمود.
تفکیک قطعات کل زمین در جانمایی مناسب شمالی و جنوبی از دیگر مشخصه های این شهرک میباشد .
کل قطعات این شهرک داخل بافت با کاربری مسکونی قرار دارد .

پیشنهاد می‌شود با خرید یک قطعه زمین از این شهرک و با توجه به پتانسیل اکوتوریسم در منطقه رویان ، از رشد سرمایه‌گذاری چشمگیری برخوردار خواهید شد .

 

 

خریدار محترم :

میتوانید از مشاوره رایگان با ما استفاده کنید تا بهترین فایل هاي ملکی قیمت مناسب در منطقه رویان به شما معرفی کنیم .

 

املاک آباد گران شمال در رویان

 

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین داخل شهرک برند ونوش ،زمین شهرکی برند رویان ،زمین شهرکی برند متطقه ونوش رویان

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه