خرید فروش زمین سنددار، داخل شهرک، رویان

مازندران، رویان
کد 1741 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-7763-property 620 متر مربع

خرید فروش زمین سنددار، داخل شهرک، رویان

کد 1741

 

 

 

قیمت چیزی است که شما می پردازید، ارزش چیزی است که به دست می آورید.

مناطق رویان با بیش از 25 روستا ،دارای مراکز گردشگری و بوم گردی شامل آبشار آب پری، پارک جنگلی شهرداری ،بخش کوهستانی کجور و بلده، بازار روسی و سواحل شنی ماسه ای را می‌توان نام برد.
در نواحی مختلف رویان با توجه موقعیت اکولوژیکی آن، همچنین نزدیکی جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد.

وجود مردمان مهربان، متدین ،با پشتکار قوی در امور اقتصادی، همکاری و تعاون بین اهالی با دهیاری و شورای روستا ها مورد توجه خاص آحاد مردم بوده است.

زمین های مرغوب ،قرار داشتن بیشترین قطعات در داخل بافت با کاربری مسکونی و باغی همچنین نزدیکی به بازار و مراکز رفاهی‌تفریحی و سواحل شنی آن باعث شده منطقه رویان به یکی از نواحی توسعه پذیری و گردشگری قرار گیرد .

خرید و فروش زمین در داخل شهرک ،بافت مسکونی و پروانه ساخت در شمال رویان از رونق بیشتری برخوردار بوده است.

نزدیکی به سواحل دریا ،دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی، دوری از بافت روستایی ،باعث شده زمین های شهرکی متقاضیان زیادی داشته باشد.

خرید زمین سنددار داخل شهرک با جواز ، فروش زمین با کاربری مسکونی در رویان ،زمین سنددار ،شهرکی با جواز مسکونی در رویان ،فروش زمین با پروانه ساخت در رویان ،فروش زمین شهرکی داخل بافت مسکونی در رویان، فروش زمین سنددار داخل شهرک ، خرید زمین با سند داخل شهرک و پروانه ساخت نزدیک رویان، قیمت زمین سنددار شهرکی با جواز در رویان ،فروش زمین سنددار ،داخل شهرک با پروانه ساخت در رویان ،خرید وفروش زمین شهرکی با سند و بافت مسکونی ، از مهم ترین خواسته های خریداران اینگونه ملک میباشد .

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

راهی سریع و مطمئن برای زمین دار شدن :

در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین این سایت در ارتباط باشید.

املاک آباد گران شمال با تجربه ۱۵ ساله اش ،کاربردی ترین خدمات را در حوزه مناطق شمالی ایران عزیز در نوشهر، چلک، سیسنگان و رویان برای مشتریان گرامی ارائه می دهد.

ثبت آگهی املاک، سرعت بخشیدن به معامله خریداران و فروشندگان ملک، بخشی از خدمات املاک آباد گران شمال میباشد.

 

 

کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کلیک کنید، ما همه چیز را انجام می دهیم.

Abadgaranshomal.ir

0912-3436040

0911-3950747

 

با ما همراه شوید از مناطق زیبا با منظره ابدی جنگل و دریا در شمال رویان دیدن کنید و خرید مطمئنی داشته باشید.

خرید و فروش زمین سنددار ، شهرکی ،بافت مسکونی یا باغی ،با ویوی ابدی کوه و جنگل ، دارای قطعات تفکیکی مهندسی طراحی شده در اطراف رویان با منظره و چشم انداز زیبا همچنین قیمت زمین مسکونی ،با سند ، موقعیت مکانی ، از فاکتور های مختلف و بروشور های خاصی برخوردار بوده و نسبت به سایر مکان‌ها متمایز خواهد نمود .

 

 

خرید زمین سنددار ،داخل شهرک، در رویان :

امروزه ما شاهد خرید و فروش زمین با سند تک برگ در شهرکهای بزرگ و کوچک که داخل بافت مسکونی یا باغی در مناطق مختلف رویان هستیم .

بسیاری از زمین های داخل شهرک با رعایت اصول فنی مهندسی تفکیک و پی ریزی شده است که در آینده مشگلی از لحاظ خیابان بندی و نصب انشعابات با مشاعات تفریحی در داخل آن بوجود نمی آید .

زیرا زمین های سنددار با جواز و پروانه ساخت داخل شهرک در رویان نزد خریداران و سازندگان ملک از ارزش و پر اهمیت تلقی می‌شود.

فروش زمین با سند تک برگ در داخل شهرک و بافت مسکونی با پروانه ساخت ، در رویان بر حسب موارد ذیل ،محاسبه و ارزش گذاری خواهد شد.

 

قیمت زمین با سند تک برگ داخل شهرک و بافت مسکونی در شمال ، نسبت به سایر نواحی از رشد چشمگیری برخوردار بوده است .

این نکته را برای خریداران ملک یادآوری کنم که زمین در شهرک های خارج از بافت و چسبیده به بافت ،جهت ساخت و ساز باید هزینه گزافی پرداخت نمایید .

لذا به خریداران و سازندگان و مهندسین عزیز ،پیشنهاد می‌شود ، برای خرید زمین در داخل شهرک حتما از دهیاری و بنیاد مسکن ،استعلامات جهت بافت بودن هر قطعه انجام گیرد .

 

 

 

مختصات فنی خرید فروش زمین سنددار، داخل شهرک، در رویان:

-متراژ زمین : 620 متر
-سند : تک برگ
-نوع کاربری : مسکونی
مکان : داخل شهرک
موقعیت : جنگلی
پلان : شمالی

 

 

 

توضیحات شهرک :

در این شهرک بیش از 40 پلاک زمین و ویلا های نوساز ، دارای انشعابات برق ،آب و کاز همراه با دید دائمی کوه و جنگل را مشاهده می کنید.

خیابان های عریض آسفالته با محوطه سازی و تفکیک قطعات در جانمایی مناسب از دیگر مشخصه های این شهرک میباشد .
تمامی قطعات این شهرک داخل بافت با کاربری مسکونی و مزروعی قرار دارد .
از امکانات رفاهی و تفریحی، داشتن استخر سرپوشیده با زمین ورزشی را شامل می‌شود.
پیشنهاد می‌شود با خرید یک قطعه زمین از این شهرک و با توجه به پتانسیل اکوتوریسم در منطقه رویان ، از رشد سرمایه‌گذاری چشمگیری برخوردار خواهید شد .

 

 

خریدار محترم :

میتوانید از مشاوره رایگان با ما استفاده کنید تا بهترین فایل هاي ملکی قیمت مناسب در منطقه رویان به شما معرفی کنیم .

 

املاک آباد گران شمال در رویان

 

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

فروش زمین سنددار رویان ،خرید زمین سنددار در رویان ،زمین داخل شهرک با سند در رویان ،

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه