خرید زمین شهرکی برند، منطقه نخ شمال سیسنگان

مازندران، سیسنگان
کد 1722 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-7581-property 734 متر مربع

خرید زمین شهرکی برند، منطقه نخ شمال سیسنگان

کد 1722

 

یکی از مناطق زیبای شمال ایران و استان مازندران، منطقه سیسنگان در شهرستان نوشهر میباشد .
این ناحیه شامل چندین روستا با مراکز گردشگری و بوم گردی شامل دریاچه آویدر، دریاچه ارواح ،پارک جنگلی و سواحل شنی ماسه ای را می‌توان نام برد.
در نواحی مختلف سیسنگان با توجه موقعیت اکولوژیکی آن، همچنین نزدیکی جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد .

 

 

راهی سریع و مطمئن برای زمین دار شدن :

در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین این سایت در ارتباط باشید.

املاک آباد گران شمال با تجربه ۱۵ ساله اش ،کاربردی ترین خدمات را در حوزه مناطق شمالی ایران عزیز در نوشهر، چلک، سیسنگان و رویان برای مشتریان گرامی ارائه می دهد.

ثبت آگهی املاک، سرعت بخشیدن به معامله خریداران و فروشندگان ملک، بخشی از خدمات املاک آباد گران شمال میباشد.

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کلیک کنید، ما همه چیز را انجام می دهیم.

Abadgaranshomal.ir

 

با ما همراه شوید از مناطق زیبا با منظره ابدی جنگل و دریا در شمال منطقه برند نخ شمال سیسنگان دیدن کنید و خرید مطمئنی داشته باشید.

خرید و فروش زمین شهرکی برند در منطقه نخ شمال سیسنگان با منظره ابدی جنگل دریا و قیمت زمین مسکونی ،با سند ، موقعیت مکانی ، از فاکتور های مختلف و بروشور های خاصی برخوردار بوده و نسبت به سایر مکان‌ها متمایز خواهد نمود .

سواحل شنی دریای نیلگون مازندران و دسترسی آسان به این نواحی و داشتن امکانات رفاهی و تفریحی در مناطق مختلف شمال سیسنگان بر اهمیت خرید زمین چندین برابر نموده است .

 

 

 

فروش زمین شهرکی برند، در منطقه نخ شمال سیسنگان :

فروش زمین داخل شهرک برند ،دارای کاربری مسکونی ،با سند تک برگ ، همچنین ویوی دائمی ‌اطراف منطقه برند و مهم نخ شمال سیسنگان به تناسب نوع سند ،کاربری مسکونی و سازه های شهرک محاسبه و ارزش گذاری خواهد شد .

قیمت زمین های شهرکی برند و سنددار با منظره و ویوی ابدی جنگل دریا در نواحی نخ شمال نسبت به مناطق دیگر چندین برابر بوده است .
قیمت اینگونه ملک ، بر طبق موارد یاد شده بر پایه متر 25 میلیون آغاز می‌شود.

 

 

 

 

مختصات فنی خرید زمین شهرکی برند، در منطقه نخ شمال سیسنگان:

-متراژ زمین : 734 متر
-سند : تک برگ
-نوع کاربری : مسکونی
مکان : داخل شهرک برند
موقعیت : نزدیک کوه جنگل
پلان : شمالی

 

 

توضیحات شهرک :

این شهرک زیبا دارای 110 قطعه پلاک زمین و انواع سازه ها در تیپ‌های مختلف که چند مورد بصورت محدود برای فروش در یک منطقه برند سیسنگان واقع شده است.

دارای فضای سبز بینظیر عالی، تفکیک قطعات بصورت مهندسی طراحی شده ،ویو همزمان کوه جنگل با دریا از دیگر مشخصه های این شهرک میباشد .

آنچه مسلم است در منطقه سیسنگان نواحی همچون جاده نخ شمال، آویدر، جاده نوژن ،سنکسرا ،که در ارتفاع نسبتا شیب دار واقع شده از منظره طبیعی جنگل کوه با دریا را مشاهده نموده و لذت خواهید برد.

 

 

خریدار محترم :

میتوانید از مشاوره رایگان با ما استفاده کنید تا بهترین فایل هاي ملکی قیمت مناسب در منطقه سیسنگان به شما معرفی کنیم .

خرید و فروش زمین داخل شهرک برند ،با سند ،نزدیک به جاده اصلی و دریا و پارک جنگلی سیسنگان از دیگر مشخصه های این منطقه نخ شمال می‌باشد.

منطقه سی سنگان به جهت نزدیکی جنگل و دریا ،از جهاتی نزدیک به بندر و فرودگاه نوشهر همچنین به اتوبان تهران شمال در فاصله ۲۳ کیلومتری ،نقشی مهم در توسعه گردشگری و افزایش چشمگیری در املاک منطقه داشته است .

 

املاک آباد گران شمال در سیسنگان

 

۰۹۱۲-۳۴۳۶۰۴۰
۰۹۱۱-۳۹۵۰۷۴۷

 

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین داخل شهرک برند سیسنگان، زمین شهرکی برند نخ شمال، شهرک برند نخ شمال،

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه