خرید زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان

مازندران، سیسنگان
کد 1819 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-8710-property 700 متر مربع

خرید زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان

کد 1819

 

املاک آباد گران شمال:

با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲-۳۴۳۶۰۴۰
۰۹۱۱-۳۹۵۰۷۴۷

سیسنگان کجاست ؟

حتما وقتی به شمال سفر کردید نام منطقه سی سنگان در مازندران را برای چندمین بار شنیده اید یا توقف کوتاهی در کنار پارک جنگلی داشته اید .

منطقه سیسنگان با چندین روستا که دارای مراکز گردشگری و بوم گردی عبارتند از دریاچه توریستی آویدر، پارک ملی ، دریاچه ارواح و سواحل ماسه ای را می‌توان نام برد.
در نواحی مختلف سی سنگان با توجه موقعیت اکولوژیکی و طبیعی آن، همچنین ارتباط تنگاتنگ بین جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد.

وجود زمین های مستعد و سالم در سی سنگان،قرار داشتن بیشترین قطعات تفکیکی دارای کاربری مسکونی یا باغی ، همچنین داشتن سند تک برگ مشاعی و ششدانگ ،از طرفی ارتباط راحت و نزدیک بین بازار و مراکز رفاهی‌تفریحی با سواحل دریا ، باعث شده به یکی از نواحی توسعه یافتگی و گردشگری قرار گیرد .

جلگه سیسنگان در حد و فاصل کوتاه بین کوه و جنگل با دریای نیلگون مازندران و پوشش گیاهی متنوع با مهم ترین شاخص های طبیعت بینظیر زیبا برخوردار ميباشند.

نواحی زیبای سی سنگان در پای کوه و جنگل با اکوسیستم وصف نشدنی ،دسترسی به امکانات رفاهی و خدماتی ، دید دائمی مناظر طبیعی ،آب و هوای مطبوع تر، عدم آلودگی صوتی ، همه ی این عوامل موجب خرید و فروش زمین های شهرکی در این نواحی شده است .

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

مهم ترین سرفصل ها که در این مقاله باید بررسی شود .

خرید زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان.

فروش زمین شهرکی در نخ شمال.

زمین با سند و کاربری مسکونی در شهرک کاترینا جاده توسکا

قیمت زمین ارزان در سیسنگان
هنگام خرید زمین ،چه نکاتی باید رعایت کنید .

قیمت زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان .

 

در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین این سایت در ارتباط باشید.

املاک آباد گران شمال با تجربه ۱۵ ساله اش ،کاربردی ترین خدمات را در حوزه مناطق شمالی ایران عزیز در نوشهر، چلک، سیسنگان و رویان برای مشتریان گرامی ارائه می دهد.

 

 

خرید زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان.

در شمال نواحی سی سنگان، خرید ملک به موقعیت های خاص محیطی آن، تفاوت و فرق اساسی دارند .

خرید زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان با در نظر گرفتن امکانات زیر بنایی ومهندسی آن، همچنین سازه ها بر حسب متد روز در چند قطعه پلاک بصورت محدود جهت خرید و فروش وجود دارد .

 

 

فروش زمین شهرکی در نخ شمال سیسنگان.

زمین های شهرکی در جاده توسکا ، برای هر متقاضی مورد توجه و از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد .

فروش زمین شهرکی در نخ شمال با توجه به گستردگی و شیب ملایم به سمت کوه ،مناظر طبیعی آن، همچنین داشتن سند تک برگ و پروانه ساخت از طرفی دید و چشم اندازی زیبا تا فواصل زیادی موجب شده در این جاده بیشترین معاملات را در خود جای دهد .

 

 

زمین با سند و کاربری مسکونی در شهرک کاترینا جاده توسکا .

همه سازندگان و پیمانکاران بدنبال زمین های سالم و مستعد به عبارتی شسته و رفته را خواهان هستند .
نکته ای که باید یادآوری کنم تمامی اصول فنی شهرک سازی اجرا شده است .
کل قطعات تفکیکی با سند تک برگ و کاربری آن بافت مسکونی بوده که در ساخت ویلا هیچ مشگلی نخواهید داشت و برای هر کدام از این ویلا ها ، از طریق دهیاری و بنیاد مسکن پروانه ساخت صادر گردیده است .

 

 

قیمت زمین در شهرک کاترینا نخ شمال سیسنگان.

یکی از مسائلی که در امر خرید و فروش توجه کنیم اینست که زمین های داخل شهرک با ویوی چشمگیر و دلنواز از طرفی با سند تک برک و داشتن دفترچه جواز ساخت ، قیمت متفاوتی ارائه می گردد .

قیمت زمین در شهرک برند کاترینا جاده توسکا در همین مدت کنونی، روند افزایشی نسبت به سایر ملک های مناطق شهرستان نوشهر تا رویان داشته است .

 

 

شرایط مهم در خرید و فروش زمین.

برای خرید و فروش زمین در شمال سیسنگان باید استعلامات زیر را از بنیاد مسکن و دفتر فنی روستا پیگیری نمایید و متوجه خواهید که زمین با چه نوع کاربری در شهرک قرار دارد .
مساله بعدی در هنگام خرید و فروش زمین شهرکی در شمال سی سنگان باید نوع استاد و موقعیت مکانی و انشعابات آن را در نظر بگیرید تا با اطمینان کامل خرید مطمئنی داشته باشید .

املاک آباد گران شمال، هر گونه همکاری و مشاوره در امور خرید فروش زمین مسکونی و باغی یا الحاق به بافت شهرکی در ‌این ناحیه را داشته است .

 

 

فروش زمین ارزان در شمال‌‌ سیسنگان.

میتوانید با کمی جست و جو در سایت های املاک بدنبال زمین ارزان قیمت باشید .
فروش زمین ارزان ،داخل بافت به مقدار کافی جهت ساخت و ساز وجود دارد .

این نکته را برای خریداران ملک یادآوری کنم که زمین در شهرک های خارج از بافت و چسبیده به بافت ،جهت ساخت و ساز باید هزینه گزافی پرداخت نمایید .
لذا به خریداران و سازندگان و مهندسین عزیز ،پیشنهاد می‌شود ، برای خرید زمین در داخل شهرک حتما از دهیاری و بنیاد مسکن ،استعلامات جهت بافت بودن هر قطعه انجام گیرد .

 

 

مختصات فنی .

متراژ زمین – 700 متر
-سند -تک برگ
نوع کاربری – مسکونی
مکان – شهرکی
موقعیت -جنگلی
پلان – شمالی

 

 

موقعیت شهرک :

این شهرک بزرگ با چندین دستگاه ویلا های شیک در بروز ترین متد مهندسی همچنین شامل چند قطعه پلاک زمین که همه ی آن در مجموعه بافت واقع گردیده است .

از امتیازات آن ، فاصله بسیار نزدیک به جاده و دریا میباشد .

داشتن خیابان‌های عريض، فضای سبز با طراحی ویژه از انواع درختان و گیاهان ،سیستم آبیاری منظم ،زمین های ورزشی ،منبع آب ،پارک کودک ،اینترنت مرکزی ،سیستم اطفا حریق ،از طرفی دید همزمان جنگل با دریا تا شعاع چندین کیلومتری برای هر بیننده ای قابل رویت میباشد.

شما خریدار محترم و گرامی پیشنهاد می‌شود با خرید یک قطعه زمین از این شهرک در خیابان نخ شمال سیسنگان و با توجه به افزایش پتانسیل سرمایه‌گذاری در منطقه ،از سودآوری چشمگیری برخوردار خواهید شد .

 

خریدار محترم :
میتوانید با گروه مشاورین در ارتباط باشید تا بهترین فایل هاي ملکی و اکازیون در شمال منطقه سیسنگان به شما معرفی کنیم .

آدرس سایت :

Abadgaranshomal.ir

www.abadgaranshomal. com

 

زمین در شهرک کاترینا سیسنگان، ویلا در شهرک کاترینا، خرید زمین شهرک کاترینا سیسنگان،

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه