خرید زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان

مازندران، رویان
کد 1852 قیمت : تماس بگیرید - زمین
RH-9099-property 960 متر مربع

خرید زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان

کد 1852

 

املاک آباد گران شمال:

با ما تماس بگیرید.
0912-3436040
09113950747

 

در شمال رویان.

مناطق رویان بیش از چندین روستا دارای مراکز گردشگری و بوم گردی مانند آبشار آب پری، پارک جنگلی شهرداری ،بخش کوهستانی کجور و بلده، بازار روسی و سواحل ماسه ای در طول مسیر را می‌توان نام برد.
در شمال منطقه رویان با توجه موقعیت اکولوژیکی و ساختار طبیعی آن، همچنین ارتباط تنگاتنگ بین جنگل و دریا ،باعث شده که زمین از ارزش بالاتری نسبت به سایر نواحی داشته باشد.

زمین های مناسب و مستعد در این نواحی ،قرار داشتن بیشترین قطعات در مجموعه بافت با کاربری مسکونی یا باغی ، دارای سند تک برگ همچنین ارتباط آسان و نزدیک بین بازار و مراکز رفاهی‌تفریحی و سواحل دریا ، باعث شده منطقه رویان به یکی از مکان های توسعه پذیری و گردشگری قرار گیرد .

رویان در پای کوه و جنگل با طبیعت وصف نشدنی ،دسترسی به امکانات رفاهی و خدماتی ، دید دائمی مناظر طبیعی ،آب و هوای مطبوع تر، عدم آلودگی صوتی و هوا در ارتفاعات ، همه ی این عوامل موجب خرید و فروش زمین های شهرکی در این نواحی شده است .
پرسش های مطرح شده در منطقه رویان که توسط خریداران بیان می‌شود شامل خرید زمین در دریابیشه، زمین شهرکی در رویان ،زمین پلاک یک جنگل در شهرک مهرگان ،خرید زمین شهرکی در ونوش ،خرید زمین در وازیوار ،فروش زمین شهرکی در سیاهرود از جمله این موارد بوده است .

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

مهم ترین سرفصل ها که در این مقاله باید بررسی شود .

خرید زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان.
فروش زمین شهرکی دارای سند تک برگ ششدانگ در ونوش .
قیمت زمین ارزان در رویان .
هنگام خرید زمین در رویان ،چه نکاتی باید رعایت کنید .
قیمت‌ زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان.

خریدار محترم .
در سایت املاک آباد گران شمال، آگهی ثبت شده را جست و جو کنید و به سرعت ملک مورد نظر تون رو پیدا کنید و برای انجام معامله ای مطمئن، با گروه مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

خرید زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان.

در شمال رویان، ارزش ملک ها به نوع اسناد و مدارک آن همچنین موقعیت های طبیعی مناطق فرق اساسی دارند .
همانطوری که ملاحظه نمودید زمین های رویان مانند دیگر نواحی شمال خصوصا شهرکهای چندین ساله دارای سند تک برگ مشاعی میباشند و تعداد اندکی با سند ۶ دانگ واقع شده است .
خرید زمین با در دست داشتن سند خالص و بدون کسری از قطعات‌ در شمال رویان دریابیشه در چند موارد موجود میباشد.

 

فروش زمین شهرکی با سند ۶ دانگ در ونوش .

این نکته را باید یادآوری کنم که متقاضیان زیادی بدنبال ملک های سنددار نزدیک به شهر معطوف داشته اند.
در منطقه ونوش به علت موقعیت مکانی و در اختیار داشتن چند شهرک با سابقه ی بیش از سی سال موجب دریافت سند ۶ دانگ با اصالت را داشته اند .

فروش زمین داخل شهرک خصوصا با سند تک برگ ۶ دانگ در ونوش ،که متقاضیان بتوانند بدون دغدغه و هیچ مشگلی به ساخت و ساز بپردازند روند افزایش تقاضای زیادی در پی داشته است .

 

هنگام خرید و فروش زمین در رویان ، چه نکاتی باید رعایت شود.

برای خرید و فروش زمین در شمال رویان باید استعلامات زیر را از بنیاد مسکن و دفتر فنی روستا پیگیری نمایید و متوجه خواهید که زمین با چه نوع کاربری در شهرک قرار دارد .
مساله بعدی در هنگام خرید و فروش زمین شهرکی در شمال رویان باید نوع استاد و موقعیت مکانی و انشعابات آن را در نظر بگیرید تا با اطمینان کامل خرید مطمئنی داشته باشید .
املاک آباد گران شمال، هر گونه همکاری و مشاوره در امور خرید فروش زمین مسکونی و باغی یا الحاق به بافت شهرکی در منطقه را داشته است .

 

قیمت زمین با سند خالص اطراف دریابیشه رویان،.

با توجه به مشخصات ذکر شده همچنین رعایت اصول شهرک سازی و رشد سریع پروژه‌های ساحلی در محدوده دریابیشه میتوانید به آینده آن پی ببرید .

اجرای مدیریت تاسیسات زیربنایی ،فضای سبز زیبا ،ساخت ویلاهای کلاسیک و مدرن ،نزدیکی به سواحل دریا و مناطق گردشگری دریایی از طرفی ویوی بسیار دیدنی و فوق العاده زیبا باعث رشد سوددهی و توسعه سرمایه‌گذاری در این ناحیه میباشد .
لذا قیمت زمین های خالص و بدون کسر به علت ارزش کامل آن از قیمت بالاتری نسبت به سایر اسناد برخوردار میباشد.

 

 

 

 

 

مختصات فنی ملک .

-متراژ زمین – 960 متر
-سند – تک برگ ۶ دانگ
-نوع کاربری – مسکونی
مکان – شهرکی
موقعیت – جنگلی
پلان – جنوبی

 

 

نکته مهم .

این شهرک در اطراف دریابیشه با 30پلاک زمین ،ویلا همچنین تمامی قطعات آن در جانمایی شمالی جنوبی واقع شده است.
خریدار محترم به شما پیشنهاد می‌شود با خرید یک قطعه زمین در شمال دریابیشه رویان با توجه به پتانسیل اکوتوریسم در بخش گردشگری، از رشد سرمایه‌گذاری چشمگیری برخوردار خواهید شد .

آدرس سایت .

Abadgaranshomal.ir

www.abadgaranshomal. com

هر گونه کپی برداری از این سایت منع و پیگرد قانونی دارد.

 

زمین خالص در رویان، زمین ششدانگ در دریابیشه، زمین با سند کامل در رویان، زمین بدون مشاع دریابیشه،

 

اعتماد و راستی آزمایی سرمایه ماست

آباد گران شمال

املاک مشابه